Červen 2011

Upíři !!

11. června 2011 v 11:29 | Němcová
Neznám moc lidí kteří věří na Upíry. Ale něco si o nich říci můžeme.

1. Jsou opravdu mezi námi? Kdo ví..
2.Znám nějakého upíra? Kdo ví..
3.Jací jsou? (čim se živý, jak žijí, atd.) Kdo ví..
Atd.....

Mohly bychom zde pokračovat do nekonečna. Většinou je odpověď kdo ví. Ale popravdě kdo ví přesně jací jsou, čím se živý atd.
Jediné co víme je že ve středověku se pořádaly lovy upírů. Nebo se těm co umřely utrhla hlava a dala k nohám a nebo se utrhly ruce, do pusy se nacpal česnek, kamení, položily je na břicho (takže měly hlavě do země). A nebo se rovnou zapálily a popel pustily do vzduchu.... A co třeba ochrana? Někdo říká česnek. Někdo ocel, železo, kříž. Někdo zase slunce. Ale co když proti nim není žádný způsob ochrany? Jak poznám upíra? Někdo říká že upíři jsou tajmení a žijí na hřbitovech nebo se tam aspoň často vyskytují. Někdo zase jsou úplně stejný jako lidé. Kdo ví jací jsou.. Opravdu se živý krví? Jestli ano a na světě upírů může nespočítaně hodně. Tak to by to s námi lidmi bylo asi špatné co? Tenhle článek jenom k zamyšlení. Kdo ví jací jsou popravdě upíři. Ale jestli hledáte pravdu o upírech? Tak hodně štěstí

Emo versus Barbie?

10. června 2011 v 22:25 | Němcová |  Šaty ... hlasování... výběr !!
Emo---- všichni tvrdí jaký jsou emaři vášnivý lidi co se řežou do rukou a krvácí a fotí se. Ale na internetu jsem četla že to jsou většinou lidi s emocemi co hledají lásku a tak. Takže Emo může být každý.


Barbie---- ve filmech dělají z bárbín strašné mrchy.. Je v tom něco pravdy? Dá se říct že ano. Neznám holku co by neznala panenku barbie.. Já jsem jich samo osobně měla opravdu hodně.


Účel? Chtěla bych zjistit oblíbenost. I když myslím si že Emo tu bude snad více hlasů

Stroj času ?

10. června 2011 v 16:32 | Němcová
Když mi někdo řekne stroj času. Předstávím si spousty věcí. Hlavně stroj který mě může vzít do budoucnosti a nebo minulosti. Do minulosti bych se koukla určitě. Bylo tam hodně příjmených chvílí. Ale i nerada bylo jich tam taky hodně smutných. Do budoucnosti bych se nekoukla. Proč? Mohla bych porušit něco co se má stát. S tím by si nikdo neměl zahrávat. Ale bylo by vážně legrační kdyby jsem našla stroj času. K tomuhle nic víc se dát říct nedá. Proto dělejte co máte a bude to OK. A kdyby jste našly stroj času víte co dělat..? Kouknout jestli je tam tlačítko minulosti a jestli ne? Tak ho radši obejděte Samozřejmě vaše komentáře mě potěší !!