Květen 2011

Reklama od Googlu? odkaz zde !!

27. května 2011 v 18:53 | Němcová
http://www.youtube.com/zivotjehledani?x=storycreator tady je odkaz na vytvoření reklamy od googlu
A tady je ta moje reklama Jestli chcete koukněte.

Dneska? :D

27. května 2011 v 16:29 | Němcová
Ve škole to bylo vážně krutý. Kámoška se vsadila s ostatními že zajde za učitelkou a řekne jí "Paní učitelko dala by jste mi prosím vložku?" A ona tam šla a dala jí ji Potom jsem se spolužákem koukala s oknama na nějaký 4 chlápky co se pokoušeli odemknout auto. A na fyzice se na nás pořád koukal učitel a probíraly jsme převody jednotek takže jsem si říkaly čísla s nulami a teď začal 10 nul ..... 20 nul .... 30nul ... a spolužák na něj " Pane učitele vy už mě pletet" Dneska to bylo vážně mrtě ! Ale vždycky to jsou pátky. Prostě nemělo chybu.

Nechápu ty okolo mě. Proč jsem pro ně divná?

26. května 2011 v 20:42 | Němcová
Často se mi stává že když se bavíme o rodinách tak slyším "Snima je to hrozný!" a nebo "Pořád mě strapňují nedá se snima mluvit." Jenže já mám svojí rodinu strašně ráda a jenom se z míním o tom jak si rozumíme a tak, tak jsem hnedka divná a prostě mi nadávají. Mamka říká že prostě jsou už takový ale já prostě nevím. Nechápu to. A to samí i z chováním. Jsem docela slušná a tak jdeme někde ze třídou já pozdravím a hned "ty jseš divná". Jestli mám být za každou takovou věc divná, tak jsem tedy královou divných lidí. No tak jako co já na to že? Jak by jste to vy okomentovali?

Jak bych okomentovala já holky? (vzhled)

26. května 2011 v 18:25 | Němcová
Dost často jdu jenom tak po ulici a nebo projíždím net a vidím plno holek. Většina jsou krásné nebo to tak vypadá že se snaží být krásné. Ale někdy potkávám i ty méně krásné. Stává se mi často že žárlím na ty pěkné co se hezky nesou a nebo když je to přes internet tak na ten jejich půvab co vyzařuje s fotografií( ale přitom to může být jenom z fotoshopu) . Komu ne? Ale co si ona myslí vůbec o mě? To si vždycky kladu. K odpovědi jsem se nedostala, ale teď dál od toho. Já si myslím že každá dívka má nějakou krásu na sobě ale na jiném místě. Třeba mám kamarádku která je fakt pěkná. Každý kluk jí balí ale uvnitř nevím co si o ní myslet. A nebo jedna holka co jezdí na chalupu nad nás, není moc hezká, ale za to uvnitř by byla nádherná. Nevím jak popsat sebe. Já si o sobě myslím že nejsem pěkná a uvnitř to prostě nedokážu popsat. A další věc. Často se setkávám s články o Anorexii a nebo Obezitě. Když slyším kámošku jak mluví o dietě mám strach že za chvilku prostě bude mít anorexii. Někomu to nepřeji. Ale to neznamená že jsem jí měla. Hubené holky jsou pěkné ale i boubelky jsou pěkné. Takže moc s tou dietou to nepřehánět. A teď další bod zdravý. Já si myslím tedy spíš vím že každý kluk by chtěl mít zdravou dívku. To si říkám když vidím někoho kouřit pít alkohol a nebo další takové podobné věci. Zdravý je taky přes sport? Ale já jsem na sport úplný lempl. A tak tanec třeba. Je sport pro každého. Jestli patříš mezi ty holky co se stydí cvičit před kluky, tak jsi pro mě totální nula a srab. Každý kluk chce mít holku co se nebojí žít zdravým životem. Člověk se za život tolikrát strapní že to prostě není možný spočítat. Prostě já když musím cvičit před kluky tak cvičit jdu mám strach s toho že se příšerně strapním ale vím že ten trapas nevydrží tady cca 2 roky. No když by to byly kruci velký trapas třeba jako že mi spadnou kalhoty, že si pšiknu a vylítne mi z nosu sopel, atd. No prostě cvič cvič a nebuď jako trapná myš. Komenty potěší :)

Něco když je nuda !!

25. května 2011 v 21:23 | Němcová |  Filmy !!
Vážně pěkný a romantický film. Je to o boháčovi a o šlapce... no prostě to musíte vidět!

Opět něco pěkného. Myslíš si že většina to viděla ale pěkné.

Pokračování 1. dílu teď už je tento díl více romantičtější. Tak koukněte.Dvě svatby docela pěkný film o dvojčatech. Chvílemi romantické chvílemi drama. No doporučuji.

Holki-Chceš odejít

25. května 2011 v 17:28 | Němcová |  !! Videoklipy !! Muzika !!

Taky pěkný pro holki. A dost smutný.

Naruby- Vzal mi tě stín

25. května 2011 v 17:26 | Němcová |  !! Videoklipy !! Muzika !!

Docela smutný hlavně pro holky s kterými se rozešel její kluk. Ale i tak prostě pro vás!

Plesové šaty ( Pokračování) !!

24. května 2011 v 16:07 | Němcová |  Šaty ... hlasování... výběr !!
Tak a je tu pokračování tyhle jsou unikátní a některé možná hezčí

5. Místo obsadily tyto růžové šaty. Nevím co k nim říct posuď te sami.

6. Místo obsadily tyto tmavě červené šaty. Vypadají opravdu v luxusně a hodí se na gothic a možná i emo styl.
7. Místo obsadily tyto bílé šaty které nabírají světle modrou barvu. Ten šperk jim dodává šmrnc ale i bez nich by byly pěkné.
A tady je BONUS !!! Našla jsem šaty....
no prostě kouknetě se na to sami

Take That - Kidz

24. května 2011 v 15:52 | Němcová |  !! Videoklipy !! Muzika !!
Doufám že se vám bude líbit. Mě se tedy líbí strašně. Komenty mě vážně potěší.

Plesové šaty !!

23. května 2011 v 20:37 | Němcová |  Šaty ... hlasování... výběr !!
Našla jsem pár obrázků s plesovými šaty a musela jsem je zveřejnit jsou úžasné! Udělám takovou virtuální přehlídku !!


1. Místo... obsadily tyto nádherně světlounce růžové šaty. Nejen že na každé dívce by vypadaly božsky ale taky mají nádherný střích.
2. Místo obsadily krásné tyrkysové šaty které se hodí jak se zdá opravdu k blondýnkám...ale kdo ví třeba dobře vypadají i na brunetkách atd.
3. Místo obsadily tyto zelené vlasy.. vypadají vážně vkusně a jakoby byly přímo pro květinou vílu.
4. Místo obsadily tyto rudé šaty bez ramínek..Vypadají opravdu luxusně..
Pokračování Příště !!!

Budoucnost jak to vidím !!

23. května 2011 v 19:52 | Němcová
Což se budoucnosti týče nejsem jasnovědec abych řekla co bude. Budeme se bavit o budoucnosti kterou si myslím že by si přála každá dívka..
1) najít dokonalého sexy kluka možná starý nebo o něco staršší než ona (vyššího, krááásného, milého, věřného..)
-->>> prostě "Dokonalého" přítele
2) mít vysněnou práci u které nezamakáme moc ale dá nám to velký vídělek
3) pořídit si luxusní dům a moderní nábytek
4) mít pokoj plný oblečení, bot, kosmetiky
5) po nějaké době založit rodinu a mít dokonalé děti i muže..a hlavně tu svatbu!

Já si to teda přeji, možná si to přejete jinak nebo to sami vidíte jinak...První krok který je docela obtížný vybrat správný obor (střední školu) pro své zaměstnání. Já jsem si teda jenom typla na co bych chtěla zatím jsem v 7. třídě. Teď bych se bavilo o té spíše néé špatné ale opakem té první budoucnosti.

1) máš narozky je ti pouhých 15-17 opiješ se a vyspíš se s prvním klukem kterého potkáš bez ochrany !! zanedlouho zjistíš že jsi těhotná!!
2) nechce se ti učit a propadneš na střední a vyhodí tě !! žádná jiná taková škola v okolí není..
3) bod 3 navazuje na bod 2 .. budeš si muset najít zaměstnání pouze se základním studiem...
4) tvůj plat mizerné...práce mizerná... a to se ukáže na tobě...
5) bod 5 navazuje na bod 1.. budeš muset žít s tím kdo ti udělal dítě.. přece by jsi nechtěla aby tvé dítě bylo bez otce...může být ošklivý, oslizlý, alkoholik, kuřák, tupý jak poleno....
Nikomu nepřeji aby si prožil druhou část !!! Ale je to prostě tak jak to vidím já.. Komentáře vážně potěší !!

Mám nebo Nemám?

22. května 2011 v 11:10 | Němcová
Už dlouho se mi líbí jeden kluk. Ale já mám strach mu to říct. Protože :

1) vím že by to někomu vyslepičil !
2)nejsem jediná které se líbí.
3)stydím se.
4)nemám u něho šanci
Mamka mi říká že jsem na chození s kluky ještě malá...ale když mi bude už 14 let v létě. Příští rok občanka. Spousty mích kamarádek už má kluky, já nevím co všechno snimi dělají ale mají prostě kluky. Nevím jestli jim závidět protože jak jsem četla na jiném blogu může to být riskantní. Já prostě nevím..říct či neříct. Časem bych toho mohla litovat a to nechci. Ale když mu to řeknu můžou přijít nová rizika nebo bůh ví co. Tak co vy by jste dělaly?

Jak prožívám já kamarádství?

22. května 2011 v 11:00 | Němcová
Měla jsem spousty nejlepších kamrádek. Ve většině případech se k nám připojila další a všechno na jednou zmizlo. Skoro jsme si nic neřekli a ani jsme nechodily ven jako dřív. Jindy to bylo tak že mě někdo pomluvil a ona hned "já se s tebou bavit nemůžu". Ale jsme zase o něco staršší a teď v tom mají prsty kluci! Kamarádka si našla "evidentně" kluka a vůbec si mě nevšímala. Pořád to bylo samí "On je tak dokonalý!". Nedalo se to vyrdžet a tak jsem šla za ní a řekla jí jestli se semnou ještě baví. A ona? Stála koukala na mě jak na blbečka a potom řeklo "Jo asi se s tebou bavim." Jenže..v tu dobu za ní přišel její kluk a začal do mě rýpat. A já jsem do něj strčila on mě dal pěstí do břicha. Že by se mě zastala? Né ona se tam směje a kouká na nás. A to samí ve třídě všichni na mě ať jim pomůžu ze cvičení co nám zadal učitel. Já na ně "Si to udělej te sami, tak blbý snad nejste!" A všichni do mě "Drž hubu ty krávo!" a ona? Sedí vedle mě a řve "Néé asi." Takže jako co si oní myslet. Prostě nemám v ní žádnou důvěru zachází semnou jak z hadrem... Co si o tom myslíte vy?

Oči :)*

17. května 2011 v 15:22 | Němcová
Já si třeba na lidech všímám jako první věci očí. Ty nám opravdu hodně prozradí. Někdy když slyším jak se moje kamarádky baví o tom že jejich kluk musí mít modré oči, začnu se smát. Dost je to uráží. Mě příjde že na barvě nezáleží ani tak jako to co je v nich. Tím chci co vyjadřují. Ale když jsme u té barvy tak ta by nám měla zůstat celý život. Některým lidem se možná změní ale né moc. Já sama jsem měla dřív modrý nebo aspoň si to myslím a najednou je mám zlatavěhnědé. Myslím si že tahle barva je dobrá a nevadí mi. Někdy slyším jak si jiné dívky povídají a říkají že chcou jinou barvu očí že tato se jim nelíbí. Měly by si vůbec važit toho že mají oči Můj názor !

Seznámení

17. května 2011 v 14:25 | Němcová
Takže tenhle blog. Je jenom o tom co si myslím já. Můj pohled na svět. A hlavně moje názory. Uvítám i vaše názory a pokusím se je respektovat. Bude se snažit co nejčastěji sem dávat nové a nové přívěsky. Prosím bez urážek a sprostých výrazů. Takže nevím co víc napsat.....No prostě budu se snažit